Kojicí podprsenky a těhotenské prádlo NATURANA

Jaro-Léto 2020

Ke klíčovým produktům firmy NATURANA patří již mnoho let skupina podprsenek na kojení. Přání a potřeby kojících maminek jsou velmi specifické a kojicí podprsenky z kolekce Jaro-Léto 2020 je umí vyslyšet do posledního detailu.

Roste s vámi

Naše nabídka kojicích podprsenek byla rozšířena o bezešvou podprsenku na kojení bez kostic. Samozřejmostí je klipové zapínání, díky kterému lze podprsenku snadno rozepnout a zase zapnout jednou rukou. Mezi vrchovým materiálem a podšívkou košíčku je vsunuta vložka, kterou lze podle potřeby kdykoliv nahradit klasickou vložkou do podprsenky. Bezešvé košíčky jsou vysoce pružné a snadno se přizpůsobí velikosti košíčků B až D. Podprsenka je také vhodná během těhotenství, protože „roste s vámi“. Pokud jde o těhotenství, naši nabídku rozšířily bezešvé těhotenské kalhotky s vysokým pasem. Díky technologii osnovního pletení je možné začlenit podpůrné funkce do předního i zadního dílu kalhotek. Materiál je vysoce pružný a díky tomu také „roste s vámi“. 

5492 - Bezešvá podprsenka na kojení bez kostic, s vyjímatelnými vložkami, velikosti S-L

Barva: 300 bílá, 895 tělová

4070 - Bezešvé těhotenské kalhotky, velikosti S-L

Barva: 425 tmavě šedá, 895 tělová


 

V atraktivních barvách

Atraktivní kojicí podprsenka z matného/lesklého žakárového materiálu s květinovým vzorem. Za těmito předtvarovanými košíčky se skrývá něco nečekaného: košíčky se švy. Byly zde dokonale zkombinovány dvě výhody. Zvenku předtvarované hladké bezešvé košíčky a zevnitř košíčky se švy, perfektní pro podporu a dobré padnutí, z extra měkkého materiálu. Klipy na ramínkách lze velice snadno rozepnout a zase zapnout jednou rukou. Vnitřní vsadky jsou, stejně jako vnitřní košíčky, vyrobeny z bavlny.   

5523 - Podprsenka na kojení bez kostic, vyztužená, košíčky B–E 75–95

Barva: 256 námořnická, 698 růžový pudr


 

Tence vyztužená

Atraktivní, tence vyztužená podprsenka na kojení má měkké košíčky chránící poprsí každý den. Samozřejmostí je snadné rozepínání košíčků jednou rukou.

5666 - Podprsenka na kojení bez kostic, vyztužená, košíčky B–E 70–95, F 70-90, G 70-85 (G pouze v barvách 212, 400 a 895)

Barva: 212 denimová, 300 bílá, 400 černá, 895 tělová


 

Proužkovaná

Podprsenka na kojení s jemnými bílými proužky z příjemného mikrovlákna. Košíčky jsou zdobeny jemnou úzkou krajkou a dají se snadno rozepnout jednou rukou.

5105 - Podprsenka na kojení bez kostic, košíčky B–F 75–100

Barva: 043 černá-bílá


 

Užitečná vychytávka

Úspěšnou řadu kojících podprsenek rozšiřuje mladistvá a moderní podprsenka v relativně čistém designu s užitečnou vychytávkou – zdobí ji úzká stuha na okraji košíčků s malou mašličkou na středu podprsenky. To ovšem není vše: mašlička může být posouvána po stuze směrem k levému nebo pravému prsu. Maminka si tak může jednoduše označit prs, ze kterého bude miminko kojit příště.     

5391 - Podprsenka na kojení bez kostic, košíčky B–E 75–105

Barva: 340 bílá-šedá


 

Bavlněná

Módní podprsenka na kojení z pro pokožku příjemné a lehce udržovatelné 100% bavlny. Košíčky se dají snadno rozepnout jednou rukou.

5089 - Podprsenka na kojení bez kostic, košíčky B–G 75–100

Barva: 300 bílá, 400 černá