Sportovní podprsenky NATURANA

Podzim-Zima 2018/2019

Sportovní podprsenky z kolekce Podzim-Zima 2018/2019 se vyznačují perfektními střihy a funkčními, lehce pružnými materiály. Poskytují podporu bez pocitu stažení. Anatomicky tvarované bezešvé košíčky poskytují i prsům velkých velikostí pevné držení a dobrou podporu vazivových tkání. Podprsenky tvarují a obepínají poprsí tak dobře, že se sotva při sportu pohybuje. Stále však nabízí maximum volnosti pohybu. Sportovní podprsenky Naturana jistě uspokojí rozmanité potřeby aktivních žen, které žijí sportem. 

Se zadním dílem ve střihu racerback

Okouzlující kombinace růžové, šedé a černé vytváří mladistvý vzhled. Tato funkční podprsenka poskytuje extra silnou podporu při jakékoliv sportovní aktivitě. Je opatřena širokými pohodlnými ramínky. 

5349 - Sportovní podprsenka bez kostic, vyztužená, košíčky A-C 70–90, D 70–85

Barva: 402 šedá-černá, 492 šedá-růžová-černá


 

Funkční a předtvarovaná

Sportovní vysoce funkční podprsenka bez kostic s předtvarovanými košíčky, které jsou velmi lehké, a přesto pevně obepínají poprsí a tvarují. Funkční materiál Coolmax skvěle odvádí vlhkost od těla. Široká měkčená ramínka přispívají k příjemnému nošení během sportovní aktivity.

5322 - Sportovní předtvarovaná podprsenka bez kostic, košíčky B–E 70–95

Barva: 312 bílá-tyrkysová, 429 černá-tyrkysová


 

Bezešvá a funkční

Možnosti začlenění různých zón pevnosti do podprsenky vyrobené z osnovní pleteniny jsou široké. Těchto možností využává právě tato nová bezešvá sportovní podprsenka, která je dvouvrstvá a je vybavena vyjímatelnými vycpávkami. Zip je zajištěn dvěma vnitřními háčky. Rozsah velikostí S, M a L pokryje velikosti košíčků od B do D díky funkčnímu materiálu použitému v oblasti prsou.  

5222 - Sportovní podprsenka bez kostic, vyztužená, velikosti S-L

Barva: 402 šedá-černá


 

Příjemné mikrovlákno

Dvojitě předtvarovaná podprsenka pro sport a volný čas je vyrobena z vysoce prodyšného materiálu - mikrovlákno je příjemné pro pokožku a snadné na údržbu.

5021 - Sportovní předtvarovaná podprsenka bez kostic, košíčky B–D 75–95

Barva: 300 bílá, 400 černá


 

Optimální padnutí

Předtvarovaná podprsenka s 90% podílem bavlny a širokými měkčenými ramínky. Dvojitě předtvarované košíčky poskytují optimální podporu a přispívají k příjemnému komfortu nošení.

5127 - Sportovní předtvarovaná podprsenka bez kostic s širokými ramínky, košíček B 75–100, C 75–95, D 75–90

Barva: 300 bílá, 895 tělová