Sportovní podprsenky NATURANA

Jaro-Léto 2020

Sportovní podprsenky z kolekce Jaro-Léto 2020 se vyznačují perfektními střihy a funkčními, lehce pružnými materiály. Poskytují podporu bez pocitu stažení. Anatomicky tvarované bezešvé košíčky poskytují i prsům velkých velikostí pevné držení a dobrou podporu vazivových tkání. Podprsenky tvarují a obepínají poprsí tak dobře, že se sotva při sportu pohybuje. Stále však nabízí maximum volnosti pohybu. Sportovní podprsenky Naturana jistě uspokojí rozmanité potřeby aktivních žen, které žijí sportem. 

Se zadním dílem ve střihu racerback

Okouzlující kombinace růžové, šedé a černé vytváří mladistvý vzhled. Tato funkční podprsenka poskytuje extra silnou podporu při jakékoliv sportovní aktivitě. Je opatřena širokými pohodlnými ramínky. SILNÁ PODPORA - vhodná např. pro běh nebo Nordic walking.

5349 - Sportovní podprsenka bez kostic, vyztužená, košíčky A-C 70–90, D 70–85

Barva: 402 šedá-černá, 492 šedá-růžová-černá


 

S předním zapínáním

Pro posílení našeho sortimentu sportovních podprsenek jsme vyvinuli podprsenku s lehkou podporou. Je v tzv. střihu racerback, má měkčená ramínka, širokou gumu pod prsy a zapíná se vpředu. Střih podprsenky dodává sportovní vzhled. LEHKÁ PODPORA - vhodná např. pro jógu nebo lehčí cvičení.

5294 - Sportovní předtvarovaná podprsenka bez kostic se zapínáním vpředu, košíčky B–D 75–95

Barva: 300 bílá, 439 žulová


 

Příjemné mikrovlákno

Dvojitě předtvarovaná podprsenka pro sport a volný čas je vyrobena z vysoce prodyšného materiálu - mikrovlákno je příjemné pro pokožku a snadné na údržbu. LEHKÁ PODPORA - vhodná např. pro jógu nebo lehčí cvičení.

5021 - Sportovní předtvarovaná podprsenka bez kostic, košíčky B–D 75–95

Barva: 300 bílá, 400 černá


 

Optimální padnutí

Předtvarovaná podprsenka s 90% podílem bavlny a širokými měkčenými ramínky. Dvojitě předtvarované košíčky poskytují optimální podporu a přispívají k příjemnému komfortu nošení. LEHKÁ PODPORA - vhodná např. pro jógu nebo lehčí cvičení.

5127 - Sportovní předtvarovaná podprsenka bez kostic s širokými ramínky, košíček A-B 75–100, C 75–95, D 75–90

Barva: 300 bílá, 895 tělová